Fat, tenn, otydliga stämplar, från omkring år 1800, Ø 35,5cm, höjd 6cm, äldre gravyr undertill, slitage, lagningar, bucklor. Vikt: 0 g Skickas med paket.
Auktnr | SE8.20240404.R991631 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-04-04 12:09:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 129 kr |
4/4 09:52:13 | sharik | 100 kr |